Comintec Logo HYDROMEC

Hydromec Türkiye‘deki önemli redüktör markalarından biridir. Hydromec redüktörler universal şekilde birçok özelliği üzerinde taşımaktadırlar. Tek bir redüktöre her türlü aksesuar kolaylıkla takılabilmektedir. Hydromec ürünlerinde birçok motor aynı redüktöre motor bağlantı tarafının yine kolaylıkla değiştirilmesi ile bağlanabilmektedir. Bu hem yedekleme maliyeti hemde makinaya bağlama değişikleri sağlamaktadır. Hydromec redüktörün bir diğer özelliği ise başka markaların yerine ölçü değişikliği olmadan bağlantı imkanı sağlarlar. Küçük gövdeler Alüminyum enjeksiyon, büyük gövdeler ise pik dökümdür.

Hydromec redüktör çeşitleri: Yuvarlak tip sonsuz vidalı redüktörler, kare tip sonsuz vidalı redüktörler, helis dişli redüktörler, paralel milli redüktörler, konik dişli redüktörler.

Sonsuz Vidalı Redüktör Helis Dişli Redüktör Paralel Milli Redüktör
Sonsuz Vidalı Redüktör Helis Dişli Redüktör Paralel Milli Redüktör
Konik Dişli Redüktör
Konik Dişli Redüktör

 

  • Hydromec redüktörler universal şekilde birçok özelliği üzerinde taşımaktadırlar.
  • Tek bir redüktöre her türlü aksesuar kolaylıkla takılabilmektedir.
  • Birçok motor aynı redüktöre motor bağlantı tarafının yine kolaylıkla değiştirilmesi ile bağlanabilmektedir. Hydromec redüktörlerin bu özelliği hem yedekleme maliyeti hemde makinaya bağlama değişikleri sağlamaktadır.
  • Hydromec redüktörlerin diğer bir özelliği ise başka markaların yerine ölçü değişikliği olmadan bağlantı imkanı sağlamasıdır. Küçük gövdeler Alüminyum enjeksiyon, büyük gövdeler ise pik dökümdür.
  • Redüktör çeşitleri
  1. Hydromec Yuvarlak tip sonsuz vidalı redüktörler
  2. Hydromec Kare tip sonsuz vidalı redüktörler
  3. Hydromec Helis dişli redüktörler
  4. Hydromec Paralel milli redüktörler
  5. Hydromec Konik dişli redüktörler